Херсон

Верховний суд України вирішив долю “вулиці Гандзюк” у Херсоні

Вулиці Катерини Гандзюк у Херсоні не буде. Відповідне рішення напередодні ухвалив Верховний суд України. Феміда дослухалася до громади міста та визнало рішення міськради неправомірним.

Нагадаємо, що у лютому минулого року на сесії міськради пропозицію щодо перейменування вулиці Лютеранської у вулицю Катерини Гандзюк “з голосу” вніс депутат Євген Матковський під час розгляду проекту рішення про назву скверу імені Денис Лошкарьова. Незважаючи на обурення громадськості, очільник Херсона Володимир Миколаєнко підписав рішення. А мітинг проти перейменування вулиці Лютеранської у сесійній залі переріс у конфлікт між громадськими активістами та учасниками руху “Нацкорпус”, який виступив за “вулицю Гандзюк”. Далі йшла судова тяганина. Херсонська міськрада через суди намагалася протягнути рішення про перейменування, але Феміда стала на бік містян.

фото: Укрінформ

Додамо, що табличку “вулиця Катерини Гандзюк” таки змогли приліпити на будівлю обласного управління Нацполіції у Херсоні представники руху “Хто замовив Катю Гандзюк?”, під час одного з мітингів. Але надовго ця табличка на фасаді будинку не протрималася.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!