Область

Кабмін не виставлятиме Північно-Кримський канал на приватизацію

Кабмін схвалив законопроєкт «Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації». В цей перелік, за пропозицією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, включено два стратегічні об’єкти – Управління Північно-Кримського каналу та Управління Головного Каховського магістрального каналу. Про це повідомиляє сайт МінТОТ.

Ці підприємства включені в перелік задля забезпечення сталого контролю над ними та уникнення можливих загроз національним інтересам.

«Мінреінтеграції стурбоване ситуацією в тимчасово окупованому Криму, де російська окупаційна влада варварськи використовує водні ресурси для забезпечення водою окупаційної армії та подальшої мілітаризації українського півострова, нехтуючи при цьому потребами населення. За оцінками фахівців, наявних ресурсів достатньо для повного забезпечення потреб населення півострова. Те, що ми спостерігаємо – є свідомим порушенням Росією норм міжнародного гуманітарного права. Україна відновить подачу води до Криму одразу після його деокупації», – сказав заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!