ПолітикаХерсон

Ляшко підтримує незаконні дії Херсонської міськради

Скандально відомий політик Олег Ляшко вирішив підтримати незаконні дії Херсонської міськради щодо перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк. У соцмережах він написав наступне:

“Владі однаково, а нам ні. Тому я звертаюся до команди Радикальної партії на Херсонщині відновити справедливість та ініціювати перед Херсонською міською радою повернути людям ім‘я загиблої активістки”.

Вочевидь, таким чином Олег Ляшко, який позиціонує себе як опозицію до влади, причому будь-якої, намагається заробити політичних бонусів, всупереч думки громади Херсона. Відзначив від в своєму дописі депутата міськради та директора КП “Парки Херсона” Сергія Білоковиленко, який відзначився у місті корупційними діяннями.

А це — створення кишенькової “армії” під назвою “Муніципальна варта” та ряд кримінальних проваджень за фактом використання службового становища та “відмивання” бюджетних коштів. Мова йде про “реконструкцію” системи опалення у адмінбудівлі комунального підприємства, якого там і не було, та розтрату коштів на “Зеленому театрі” у Шевченківському парку. Варто тут відзначити й дії правоохоронців, які роками не можуть довести справи до суду.

Нагадаємо, що раніше Верховний суд України виніс рішення щодо перейменування вулиці Лютеранської, що у Херсоні, який визнав дії міськради незаконними.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!