ПолітикаХерсон

Миколаєнко призначив будівельного афериста на посаду очільника Департаменту містобудування

Максим Ващук став повноправним директором Департаменту містобудування Херсонської міськради. Відповідне розпорядження підписав Володимир Миколаєнко. До цього моменту Ващук був виконуючий обов’язки очільника департаменту. Будучи при цій посаді, він провернув цілу будівельну аферу, про яку писали місцеві ЗМІ.

Як виявилося, родина директора Департаменту містобудування має власний бізнес, пов’язаний з будівництвом багатоквартирних будинків та продажем квартир. Зокрема, на земельній ділянці по вулиці Рішельєвський, 1, у самому центрі Херсона красується 5-поверховий будинок, який належить родині чиновника. А напис на фасаді закликає всіх охочих придбати одну з квартир у будівлі.

на фото той самий будинок Ващуків

Ділянку у власність, зрозуміло яким чином, отримав брат директора Департаменту містобудування Ярослав Ващук. Причому без жодного аукціону, як того потребує законодавство. Ймовірно, афера відбулась не без участі чиновника міськради. Про порушення будівельних норм ми розповідати не будемо. Цей факт видно неозброєним оком. Та й сам будинок не введено в експлуатацію.

За документами та даними геокадастру, земельна ділянка призначена для будівництва житлового будинку з приміткою “присадибна ділянка”. Тобто, аж ніяк не багатоквартирний будинок, який ми бачимо де-факто. На цьому афера не завершилася. У 2018-му Ярослав Ващук та його дружина Олена отримують від міської влади дві ділянки поруч з “садибою” — під будівництво гаражів. На ній вже збудовано паркінг для майбутніх покупців квартир.

Як вартість житла у житловому комплексі Ващуків, невідомо. Але враховуючи ціни на житло у центрі Херсона, ймовірно, що продаж квартир має покрити витрати чиновника на хабарі своїм колегам та принести доволі гарний прибуток в родину. І все це під “покровою” так званого пост-майданного мера Володимира Миколаєнко, образ якого будувався під час буремних подій Революції Гідності.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!