ПолітикаХерсон

Очільник Херсона не втримався від нецензурної лайки під час засідання сесії (ВІДЕО)

Обговорення змін до регламенту Херсонської міськради щодо присвоєння звання “Почесний громадянин Херсона” посмертно вивело з себе Володимира Миколаєнко. Зазначимо, що батьки загиблих українських військових виступили з ініціативою про присвоєння учасникам АТО/ООС цього звання.

За словами депутата Віталія Урбанського, подібні рішення були прийняті в багатьох містах України. Зокрема, званнями удостоїли загиблих військових у Новій Каховці. Після його промови щодо присвоєння звання героїв Незалежної України Володимир Миколаєнко заявив наступне:

“У мене дід на війні загинув! Мені що не вшановувати його пам’ять, тому що, блін, Віталій Петрович какой-то бл*ять, прости Господи…”.

Додамо, що в кулуарах промерська більшість обговорювала можливість присвоєння звання “Почесний громадянин Херсона” Катерині Гандзюк (померлій чиновниці виконкому) після відповідних змін до регламенту. Нагадаємо, що раніше містяни виступили проти перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!