Політика

Промерська більшість депутатів не змогла відправити у відставку секретаря Херсонської міськради

Так звана промерська більшість депутатів не змогла відправити у відставку секретаря Херсонської міськради Олену Урсуленко. Суб’єктом подання відповідного проекту рішення стала т.в.о. міського голови Олена Мазур.

Ініціативу колеги не підтримали навіть її соратники. Зокрема, депутат та директор КП “Херсонелектротранс” Єгор Устинов. Він заявив, що наразі не доцільно за два місяці до місцевих виборів відправляти секретаря у відставку. Представниця групи “Нам тут жити” Галина Лугова заявила, що питання недовіри Урсуленко — “жіноча помста” від Мазур.

Сама ж Олена Урсуленко заявила, що не тримається за свою посаду та готова покинути її, якщо проект рішення набере необхідну кількість голосів. Але таємне голосування провалилося. Лише 15 депутатів виступили за відставку секретаря.

Цікаво, що на наступній сесії міськради, яка розпочалася вчора, депутат Іван Горланов намагався с голосу внести проект рішення про висловлення недовіри Олені Мазур як т.в.о. заступника міського голови та начальниці Інспекції з благоустрою. Але й ця ініціатива не знайшла підтримки більшості у сесійній залі.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!