Херсон

У Херсонській обласній психіатричній лікарні скоротили майже половину персоналу

У Херсонській обласній психіатричній лікарні, що у селі Степанівка, скоротили майже половину персоналу. Про це повідомив колишній голови організації Товариство Червоного Хреста України у Херсонській області Леонід Соболь, посилаючись на керівника медзакладу Павла Паламарчука.

“Як повідомив Павло Паламарчук, у лікарні скоротили близько 200 співробітників та закрито майже половину відділень. Кількість ліжок на сьогодні зменшилась з 950 до 570, але заклад працює у звичайному режимі”, – заявив Соболь.

Також Соболь зазначив, що хворих з психлікарні не виганяли на вулицю. Було виписано на 20% менше пацієнтів, ніж за відповідний період минулого року.

Але залишається незрозумілою ситуація — хворих не поменшало, а медперсонал, який забезпечував психічнохворих людей відпустили на “вільні хліба” через що? Недофінансування чи недолугість керівників охорони здоров’я в області та країні?

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!