НовиниПолітикаХерсон

100 питань за 100 днів: Колихаєв відзвітує громадським активістам про виконану роботу на посаді міського голови

Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень разом з “Комітетом виборців України” направили інформаційний запит на ім’я міського голови Херсона Ігоря Колихаєва, який складається зі 100 питань. Про це в соцмережах повідомив голова КВУ Володимир Мошнягул. За його словами, 7 березня буде 100 днів з моменту складання новою владою Херсона присяги.

“Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень разом з колегами з ХОО КВУ та ХОГО «Транспорт Херсонщини» підготували та направили інформаційний запит міському голові, в якому попросили пояснити що вже зроблено за перші 100 днів. Всього було поставлено 100 питань, у відповідності до кількості конкретних обіцянок мера в його передвиборчій програмі”, – зазначив Мошнягул.

За його словами, відповідь за запит громадських активістів має надійти не пізніше 11 березня. Документ від Колихаєва оприлюднять для громадськості, зазначив Мошнягул.

«Звичайно, за три місяці виконати навіть частину обіцянок вкрай складно, але питання запиту поставлені так, щоб можна було з’ясувати, що взагалі зроблено по цим питанням. Наприклад, чи зроблені доручення по розробці програм розвитку?», — написав автор.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!