Агентство нерухомості "Изумруд"
Блоги

Транспортні гонки за виручкою

Або як з комунального транспорт намагаються зробити приватний бізнес

За інформацією в ФБ 26 липня була нестандартна ситуація з транспортом. Ймовірно поскаржилися на одну людину, який крутить шансон в маршруті 17 і поліція на одній із зупинок початку виловлювати порушника. Природно мотивуючи тим що будуть знімати просто переповнений транспорт і штрафувати на кінцевих.

Перевіряючи цю версію ніяких поліційних постів і знімання не спостерігалося взагалі. Але під цей шум стали всі тролейбуси брати тільки сидячі місця під чиї щось не правомірні вказівки. На момент пільгового проїзду Люди залишалися на зупинках годинами. В результаті з’ясувань виявилося що поліція ніяких перевірок не планувала і жовтої зони карантину на ту мить не спостерігається. Навіть у поліції не в курсі про будь-яких перевірках

Однак деяким часом раніше з’явилася інформація про бажання керівництва ХЭТ підняти ціну проїзду в тролейбусах до 6 гривень. При цьому наполягають на повне зняття пільг для пенсіонерів та інших категорій населення. Складається враження, що це просто така спроба прищепити ситуацію перед просуванням своєї незаконної ідеї. Хто ініціював подачі підвищення ціни? Думаю це пан Сеник.

 

Ірина Сташенко 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!