Блоги

А чи законний розпродаж ділянок в плавнях

Або як Херсон втрачає законні зелені зони

Хочеться нагадати ситуацію де рішенням ХМР від 16.10. 2019 року був дерибан плавнів від екс мера Миколаенко. Все ж таки люди не змирилися з таким беззаконням і теж подали запит на законність цих земельних ділянок. Головне, що на той момент засипати плавні для будівель дачних ділянок ні хто не мав права.

Оскільки це так само природоохоронна зона водних ресурсів. Усі ці розподіли ділянок робилися мало того що незаконно по чиєму те бажанню. Але і не встигнувши розмежувати ділянки вони дуже швидко пішли на продаж. При чому продаж йде з 14 липня. На ОЛХ. Продаж на ОЛХ

Але продавати ці ділянки почали ще до виборів при колишньому мерові. На різних сайтах вона має різну ціну.   Продаж на Атланта
І знову питання. А агентства по нерухомості взагалі перевіряють законність документів на ці ділянки які вони продають? За запитом від небайдужих жителів отримана відповідь. Що дорога яка викладена просто будівельним сміттям є незаконною. І ці ділянки не можуть здаватися ні в яку експлуатацію.

Бажаємо просто інформувати Прокуратуру, що б наклали арешт на ці ділянки і незаконний продаж.  Можливо ще агентства займаються цим продажем? Хочеться сказати. Будьте обережні. Ці ділянки є власність міста та дикої природи. Яка взагалі-то охороняється законом.

 

Сташенко Ірина 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!