Адвокати колишнього депутата Дніпровської райради Херсона затягують розгляд кримінального провадження

Херсонський міський суд знову переніс продовження розгляду кримінальних провадження щодо колишнього депутата Дніпровської райради Херсона Олександра Власова. Про це в соцмережах повідомила громадська діячка Інна Усачова.

Вкотре не з’явилася на засідання адвокат обвинуваченого Амінова. Натомість захисниця Мінаєва, через неявку якої було перенесено попереднє засідання, надала судді довідку про лікарняний. Однак в ній не було зазначено діагнозу, хоча в суді було заявлено, що адвокат хворіла на коронавірус.

“В суді було наголошено на тому, що підсудний має три адвоката, неявка одного з яких у разі систематичних ігрищ адвокатів не є причиною для нерозгляду справи з наявними адвокатами”, – пише Усачова.

Наступне засідання має відбутися вже 7 грудня. Нагадаємо, що Олександра Власова звинувачують в підробці документів, нанесення тілесних ушкоджень активісту Вадиму Кравченко (Цивільний корпус “АЗОВ”) та розбійний напад на голову осередку “Правого сектору” Наталю Вотейчкіну.

В останньому провадженні обвинуваченою також фігурує дружина колишнього депутата Лілія Якубсон. Додамо, що обидва на цих місцевих виборах балотувалися від “Блоку Володимира Сальдо”.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *