Події

Адвокати колишнього депутата Дніпровської райради Херсона затягують розгляд кримінального провадження

Адвокати колишнього депутата Дніпровської райради Херсона затягують розгляд кримінального провадження

Херсонський міський суд знову переніс продовження розгляду кримінальних провадження щодо колишнього депутата Дніпровської райради Херсона Олександра Власова. Про це в соцмережах повідомила громадська діячка Інна Усачова.

Вкотре не з’явилася на засідання адвокат обвинуваченого Амінова. Натомість захисниця Мінаєва, через неявку якої було перенесено попереднє засідання, надала судді довідку про лікарняний. Однак в ній не було зазначено діагнозу, хоча в суді було заявлено, що адвокат хворіла на коронавірус.

“В суді було наголошено на тому, що підсудний має три адвоката, неявка одного з яких у разі систематичних ігрищ адвокатів не є причиною для нерозгляду справи з наявними адвокатами”, – пише Усачова.

Наступне засідання має відбутися вже 7 грудня. Нагадаємо, що Олександра Власова звинувачують в підробці документів, нанесення тілесних ушкоджень активісту Вадиму Кравченко (Цивільний корпус “АЗОВ”) та розбійний напад на голову осередку “Правого сектору” Наталю Вотейчкіну.

В останньому провадженні обвинуваченою також фігурує дружина колишнього депутата Лілія Якубсон. Додамо, що обидва на цих місцевих виборах балотувалися від “Блоку Володимира Сальдо”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!