КриміналОбластьПодії

Апеляційний суд залишив під вартою голову Білозерської ОТГ

Апеляційний суд залишив під вартою голову Білозерської ОТГ

Антоніна Чередник, яку підозрюють в отриманні хабара, залишиться під вартою в СІЗО. Таке рішення сьогодні ухвалив Апеляційний суд Херсонської області, де розглядалася скарга новообраної очільниці Білозерської ОТГ на рішення Херсонського міського суду.

Чередник затримали правоохоронці рік тому під час отримання хабара — 1800 доларів США та 5000 гривень. За ці кошти вона пообіцяла підприємцю вирішити питання щодо винесення на засідання виконавчого комітету питання про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди та підписання відповідних дозвільних документів.

Чиновницю було відправлено за грати рішенням суду. Але Антоніна Чередник вийша на свободу, заплативши заставу. На минулих місцевих виборах вона була обрана головою Білозерської ОТГ. На першій сесії нового скликання Чередник прийняла присягу.

Правоохоронці її знову затримали та подали клопотання про арешт через порушення покладених обов’язків не відвідувати Білозерську селищну раду. Херсонський міський суд відправив чиновницю в СІЗО на два місяці.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!