“Блок Володимира Сальдо”: розкол в політичній партії продовжується

Розкол в партії “Блок Володимир Сальдо” продовжується. Про це свідчить відсутність депутатської фракції в обласній раді. Партія імені скандально відомого колишнього нардепа та прихильника “руського миру” стала єдиною, що не оголосила про створення фракції.

Наразі в політсилі триває боротьба між двома групами впливу, які очолили Володимир Сальдо та Ігор Пастух. Останній, до слова, й є автором політичного проекту “Блок Володимира Сальдо”. Про це свідчить навіть реєстр юридичних осіб, де вказано, що керівником партії є Ірина Хруник — рідна сестра Ігоря Пастуха. А її компанія ТОВ “СТО Буковина.ЛТД” є єдиним “меценатом” політичної партії, судячи з фінансових звітів, які подані до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перша перемога в протистоянні саме у Ігоря Пастуха. Нагадаємо, що саме Пастух очолив одну з двох фракцій у Херсонській міськради “Блок Володимира Сальдо”, зумівши переманити на свій бік навіть близьких до Володимира Сальдо Романа Підперигору та Ірину Ценкер.

Вірні своєму лідеру залишилися його помічниця Ольга Співакіна обидва Ігоря Семенчеви, які намагаються сформувати другу фракцію “Блок Володимира Сальдо”. Однак, ймовірно, питання буде вирішуватися в судовому порядку, адже створення двох однойменних фракцій регламентом міськради заборонено.

Наразі ж депутати Сальдо в облраді чекають, чим вирішиться конфлікт двох “еліт” в політичній партії. Не виключено, що обранці можуть з часом переметнутися до інших фракцій в раді.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *