ПолітикаХерсон

Боротьба за “Херсонкомунтранссервіс” продовжується

У Херсонській міськраді продовжується боротьба за комунального перевізника “Херсонкомунтранссервіс” між оточенням Ігоря Колихаєва та поки чинним директором підприємства Павлом Ткаченко. Незважаючи на те, що останній спочатку заявив очільнику міста про своє звільнення, Ткаченко досі залишається на посаді і, судячи зі стрімів в соцмережах, не збирається її покидати.

Про те, що Павло Ткаченко зробив заяву про так звану “відставку” заявив сам Колихаєв. За його словами, директор “ХКТС” навіть дав “слово офіцера”.

“Я викликав до себе керівника КП “Херсонський комунальний транспортний сервіс”, виразив йому претензії щодо роботи міських маршруток, він погодився, похиляв головою та сказав, що звільниться, дав слово офіцера. А після цього почався цирк: то людина на лікарняному, то ховається від кадровиків та юристів, не відповідає на їхні дзвінки тощо”, – заявив Колихаєв.

Тут варто нагадати, що Ткаченко раніше працював в СБУ. Але, як виявилося, “слово офіцера української спецслужби” нічого не варте.

Натомість, Павло Ткаченко в соцмережах активно розповідає про тиск з боку нового керівництва міста. Більше того, він заявив про наміри захоплення підприємства Мариною Віркун, яка нещодавно за рішенням суду повернулася на посаду начальниці управління транспорту, та Павлом Макейчиком – колишній директор “ХКТС”, якого було звільнено після ряду провокацій, що проходили на замовлення “патрона Ткаченко” Наталії Молнар.

Боротьба за комунальне підприємство перейшло в бюрократичну площину. Ігор Колихаєв розпорядився про проведення аудиту на “Херсонкомунтранссервісі”, який має розпочатися наступного тижня. Цікаво, чи дійде перевірка до умов праці, махінацій з новими автобусами “Еталон”, компенсації пільгових перевезень, оренди території та афер з паливом? Вочевидь, результати аудиту повинні стати вагомою підставою для звільнення Павла Ткаченко з посади.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!