Херсон

Булюк може повернутися в крісло очільника митниці Херсонщини

Булюк може повернутися в крісло очільника митниці Херсонщини

Відомий корупційними скандалами Віталій Булюк може повернутися на посаду очільник митниці Херсонщини. Рішення на його користь ухвалив окружний адміністративний суд.

Позов Булюк подав одразу після свого звільнення через люстрацію. Однак розгляд провадження було призупинено. В адмінсуді пояснили таку ситуацію:

Ухвалою суду від 29 квітня 2015 року провадження у адміністративній справі №821/1092/15-а зупинено до вирішення Конституційним Судом України справи щодо  відповідності Конституції України (конституційності) деяких норм Закону України «Про очищення влади». 7 вересня 2020 року провадження у справі поновлено з урахуванням ухваленого  Європейським судом з прав людини рішення у справі «Полях та інші проти України».

Окрім поновлення на посаді, згідно рішення суду, Віталій Булюк може отримати компенсацію “за вимушений прогул” в розмірі 814113 грн. Чи буде Державна митна служба подавати на апеляцію, наразі невідомо. Саме рішення поки не набрало законної сили.

Варто зазначити, що правління Булюка на Херсонські митниці прославилося корупційними схемами – покривання контрабанди, створення фіктивних підприємств та “надання брокерських послуг”. Діяльність чиновника за мінімальними підрахунками задвала державному бюджету збитків на суму більше 150 мільйонів гривень. Наразі по цим фактам відкриті кримінальні провадження.

Нагадаємо, Офіс Генпрокуратури найближчим часом має оголосити Віталію Булюк про підозру за статтями “Зловживання службовим становищем” та “Службове підроблення”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!