Політика

ЦВК може призначити вибори до парламенту на 184-му окрузі

ЦВК звернулася до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності врахування у законопроєкті про Державний бюджет України на 2021 рік збільшення видатків, передбачених Комісії за бюджетною програмою 6731020 “Проведення виборів народних депутатів України”. Суму пропонується збільшити на 24 млн 40,2 тис. гривень. А саме – до 34 млн 681,4 тис.  гривень.

Рішення прийняте у звʼязку з тим, що на 28 березня 2021 року ЦВК вже призначила проміжні вибори народного депутата України в ОВО № 87 (Івано-Франківська область). Окрім того, є ймовірність призначення таких виборів в ОВО № 50 (Донецька область) та № 184 (Херсонська область). Оскільки народні депутати України Требушкін Р.В. та Колихаєв І.В., які обиралися в зазначених округах, за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року визнані обраними відповідно Покровським та Херсонським міськими головами, тож можуть подати заяву про дострокове припинення повноважень народного депутата України.

На сьогодні у законопроєкті про Державний бюджет України на 2021 рік Центральній виборчій комісії за вищезазначеною бюджетною програмою передбачено лише 10 млн 641,2 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!