Агентство нерухомості "Изумруд"
Блоги

Демонтаж кіоску на вулиці Ушакова.

Прибирання сміття за 30 років

Згідно з розпорядженням Мера міста Ігоря Колихаева проводиться очищення незаконних ТС в Херсоні. Чесно кажучи всі ці документи видані в минулому минулої каденції завжди піддавалися сумнівам. Один із прикладів навіть у цей час. Більшість Тимчасових будівель хоч видані дозволи прив’язок є дуже спірними. Через те, що сам засновник даного кіоску є в черговий раз є жителем Київської області зі структурним напрямом бізнесу реалізація сільськогосподарської продукції. Однак документи як то було видано на реалізацію тютюнової продукції і розливу алкоголю. Та засновник має нульовий статут аби не платити податки та оренду земельної ділянки.

 

На що потрібна ліцензія. Чи існує така ліцензія у засновника цієї торгової точки? Але навіть при існуванні всіх дозвільних документів точка працювала над відповідність свого пункту бізнесу. І явно податки йшли минаючи оренди за землю в міську казну. З чим Херсонців можна привітати. З приходом нової влади все-таки відновлюється здоровий глузд.

Сташенко Ірина

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!