Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеОбластьПодії

День чистих берегів на Херсонщині: Басейнове управління приєдналося до міжнародної акції 

Міжнародний день чистих берегів проходить кожного року по всьому світу. Започаткували його ще в 1986 році з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Щоразу акції, присвячені Дню чистих берегів, набирають все більшої популярності. 

Не залишилися осторонь й в Басейновому управлінні водних ресурсів нижнього Дніпра (БУВРНД). Там розпочали тиждень інформаційно-просвітницьких заходів для учнів освітніх закладів області. Одними з перших лекцію на актуальну екологічну тему почули ліцеїсти 3-го класу Академічного ліцею Скадовської міської ради. 

Активні учні жваво долучилися до обговорення важливості збереження річок та їх берегів у чистоті та належному санітарному стані. Слухачі лекції також отримали від спеціалістів Басейнового управління інформаційні буклети про дбайливе ставлення до водних об’єктів. Такі заходи протягом тижня відбудуться в багатьох школах області. 

“Мета таких лекцій – підвищення обізнаності та екологічної свідомості дітей та молоді. Адже проблема забруднення річок з кожним роком стає більшою і такі заходи мають перш за все привертати увагу молодого покоління до необхідності збереження річок та свідомого використання водних ресурсів. Для нас, в свою чергу, такий Міжнародний день чистих берегів триває постійно, це щоденна робота на всіх водних об’єктах нашої області”, – кажуть в Басейновому управлінні водних ресурсів нижнього Дніпра. 

Крім просвітницької акції в управлінні анонсували велике прибирання берегів річок Херсонської області, до якої долучаться всі працівники БУВРНД. Захід відбудеться цієї п’ятниці.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!