ПолітикаХерсон

Депутат Херсонської міськради від фракції “Нам тут жити” хоче знести 223 торгові точки на ринку “Шуменський”

Підприємці ринку “Шуменський” занепокоєні заявами депутата Херсонської міськради від фракції “Нам тут жити” Іллі Карамалікова. Вони побоюються втратити свій бізнес. За їхніми словами, обранець хоче знести 223 торгових МАФів на території ринку.

Продавці написали звернення до міського голови Ігоря Колихаєва, де зазначили, що Карамаліков лобіює у міськраді питання про перегляд меж земельних ділянок, на яких знаходиться ринок “Шуменський”.

“Депутат Кармаліков наполягає переглянути межі земельних ділянок для ТОВ «Шуменський ринок» (так звані ним червоні лінії) по вул. Лавреньова 17 б та повернутися до землекористування вказаними земельними ділянками станом на 1990 рік. Тобто фактично, близько 223 торгових МАФів, виходячи з логіки Кармалікова, будуть демонтовані”,- заявили підприємці.

За словами працівників ринку, вони ведуть законну діяльність протягом всього часу існування “Шуменського”. Заяви Карамалікова вони вважають несправедливими.

«Говорити про те, що межі земельної ділянки ринку є алеєю у минулому, та що потрібно повернутися до меж земельної ділянки стану, який був на 1992 рік, не є справедливим до нас, торгуючих на ринку. В цьому випадку потрібно переглянути всі забудови (ресторани, кафе, нічні клуби), які утворилися з 1992 року по цей час. Це не означає, що не потрібно наводити лад на ринках та в місцях стихійної торгівлі –  в цьому ми повністю підтримуємо мера. Але, ми проти того щоб під прикриттям наведення ладу в місці нас позбавляли робочих місць. Нам йти нікуди», – заявили працівники “Шуменського”.

У людей є побоювання, що за ідеєю наведення ладу на ринках групи впливу у владі можуть лобіювати власні інтереси, щоб згодом на вільних ділянках зводити власні МАФи, кафе, офісні центри або житлові забудови.

Варто зазначити, що у березні херсонський виконком планує розглянути питання про демонтаж 57 кіосків на території всього Херсона. Відповідні проекти рішення оприлюднені на сайті міськради. Члени виконавчого комітету мали зібратися для розгляду питання кіосків на позачергову сесію, однак Колихаєв не зміг зібрати достатню кількість голосів для прийняття позитивного рішення.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!