Депутат Херсонської міськради, якого судять за хабарництво, подав до НАЗК декларацію

Колишній голова Антонівської селищної ради та новообраний депутат Херсонської міськради від “Блоку Володимира Сальдо” Ігор Семенчев-молодший подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади очільника селища.

За 11 місяців роботи чиновник заробив майже 400 тисяч гривень, з яких виплатив аліментів на суму 79,6 тисяч гривень та більше 30 тисяч на проведення експертного дослідження. У власності Семенчева знаходиться квартира у Херсоні площею майже 223 кв.м.

Користується депутат міськради автомобілем BMW X7 2019 року випуску, яке належить каховському сільськогосподарському підприємству “Реал Агро”, один з бенефіціаром якого є Василь Мунтян — відомий каховський підприємець, “тіньовий батько міста” та фігурант скандального вбивства місцевого підприємця Володимира Чебукіна, яке сталося 1 січня цього року.

Нагадаємо, що Ігоря Семенчева-молодшого обвинувачують в хабарництві. За даними слідства, голова Антонівської селищної ради вимагав від підприємця 80 тисяч доларів за вирішення земельного питання. Наразі справу розглядає Новокаховський суд.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *