Херсон

Депутат Херсонської облради заявив про конфлікт інтересів СБУ в питанні скандального будівництва мостопереходу

Депутат обласної ради Юрій Одарченко заявив про конфлікт інтересів херсонської Служби безпеки України в питані будівництва мостопереходу.

Він зазначив, що керівництво місцевого СБУ, яке входить в склад робочої групи з питань контролю робіт на об’єкті, підтримали підвищення вартості шляхопроводу до 1,5 млрд гривень.

“Тут я бачу конфлікт інтересів, так як СБУ розслідує декілька кримінальних справ, пов’язаних з цим будівництвом. А це голосування контррозвідників з СБУ — конфлікт інтересів”, – заявив Одарченко.

Він додав, що аудиторські звіти підтвердили завищення вартості будівництва. Наразі в облраді працює контрольна група з питань мостопереходу, яка має надати звіт через три місяці.

ПО ТЕМІ: Херсонський мостоперехід: вкрадені 250 мільйонів гривень та додаткові дотації з державного бюджету

Нагадаємо, що раніше в.о. голови Херсонської ОДА Сергій Козир заявив, що Служба безпеки України займається розслідуванням за фактами привласнення 250 млн гривень бюджетних коштів, які були виділені на будівництво мостопереходу.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!