ГоловнеПодіїПолітикаХерсон

Депутат облради від “Блоку Володимира Сальдо” знову очолив херсонський Департамент містобудування

Михайло Жаров знову очолив Департамент містобудування Херсонської міськради. Сьогодні його було призначено розпорядженням міського голови Ігоря Колихаєва, повідомляє сайт міськради.

Він вдруге став начальником цього Департаменту, замінивши на посаді Максима Ващука, в якого журналісти виявили незаконний будівельний бізнес. Звільнено Жарова було у 2017 році після скандальної доповідної записки на ім’я тодішнього міського голови Володимира Миколаєнко.

В ній чиновник зазначив, що перший заступник очільника міста Ігор Козаков сформував підконтрольну більшість депутатів у сесійній залі, заявив про махінації з нормативною грошовою оцінкою землі. За словами Жарова, через останній фактор бюджет міста щороку втрачав щонайменше 7 млн гривень.

Окремо були вказані факти про корупційні дії депутата минулого скликання Єгора Устинова, який отримував кошти від підприємців за лобіювання встановлення тимчасових споруд (МАФів) на території міста, користуючись посадою голови депутатської комісії з питань підприємництва.

Наразі Михайло Жаров є депутатом Херсонської обласної ради. Туди він пройшов від політичної партії “Блок Володимира Сальдо”. Нагадаємо, що в Херсонській міськраді “Нам тут жити” сформували коаліції з депутатами фракцій “Опозиційна платформа — За життя” та “Блок Володимира Сальдо”. Окрім Жарова, на посаду директора Департаменту містобудування претендувала Інна Трибух — колишня заступниця міського голови Володимира Миколаєнко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!