ПолітикаХерсон

Депутати Херсонської міськради пропонують Колихаєву ліквідувати комунальне підприємство “Бюро естетики”

КП “Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами” можуть ліквідувати на найближчій сесії Херсонської міськради. Відповідну пропозицію ухвалили члени депутатської комісії з питань бюджету, заявив в соцмережах Андрій Ткаченко (фракція “Нам тут жити”).

Ініціювали пропозицію про ліквідацію сам Андрій Ткаченко та Ольга Співакіна (“Блок Володимира Сальдо). Також члени комісії не підтримали фінансовий план на 2021 рік комунального підприємства.

“Директор КП приніс на засідання бюджетної комісії фінансовий план на 2021-й рік, згідно якого підприємство планує отримати прибуток у розмірі 6500 грн та перерахувати в кінці року до міського бюджету 3250 (!!!) грн”, – заявив Ткаченко.

Після ліквідації “Бюро естетики” його функції планують передати виконавчим органам міськради. Варто зазначити, що комунальне підприємство займається наданням в оренду рекламних площ по всьому місту та утриманням зупинок громадського транспорту.

Директором “Бюро естетики” є депутат минулого скликання Євген Матковський, який запам’ятався виключенням з фракції за порушення партійної дисципліни та пропозицією перейменувати вулицю Лютеранську на честь Катерини Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!