Депутати облради вимагають від поліції активізувати розслідування зловживань на будівництві херсонського мостопереходуДепутати Херсонської облради на наступній сесії планують звернутися до прокурора Херсонської області та начальника ГУ Нацполіції області щодо розслідування зловживань під час будівництва скандального мостопереходу в Херсоні. Обранці вимагатимуть активізації слідчих дій.

У зверненні до правоохоронців зазначено, що з 2018 року поліція проводить розслідування кримінального провадження за фактами привласнення бюджетних коштів виконавцями робіт на об’єкті. Мова йде про генерального підрядника будівництва — ПАТ “Укратоменергобуд”, який наразі продовжує проводити роботи.

«На цeй чаc cлідcтво нeзавeршeнe, а винні оcоби нe вcтановлeні», – зазначають автори проекту рішення облради.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: Херсонський мостоперехід: вкрадені 250 мільйонів гривень та додаткові дотації з державного бюджету

Також депутати заявляють, що у листопаді вартість будівництва мостопереходу зросла до більше 1,5 млрд гривень. Варто додати, що наразі Департамент інфраструктури Херсонської ОДА оголосив тендер на продовження будівництва об’єкту, вартістю 1,25 мільярда гривень, повідомляє портал державних закупівель “Prozorro”. Це вже другий такий тендер після коригування проекту мостопереходу. Перший тендер не відбувся через участь лише однієї компанії — “Укратоменергобуд”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *