Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниХерсон

Держаудитслужба розпочала перевірку фіктивного тендеру КП “Парки Херсона” 

Північно-східний офіс Держаудитслужби розпочав моніторинг скандального тендеру, який раніше провело комунальне підприємство “Парки Херсона” на ремонт спортивного майданчику в парку “Херсонська фортеця”. Відповідний наказ Держаудитслужби оприлюднено на порталі державних закупівель Prozorro. 

Аудитори виявили ознаки порушень законодавства в тендерній документації, яку подали “Парки Херсона”. Держаудитслужба запросила у комунального підприємства інформацію щодо обґрунтування вартості, технічних та якісних характеристик реконструкції спортивного майданчику та посилання на веб-сайт головного розпорядника коштів, на якому розміщена зазначена інформація. 

“З ряду порушених у запиті питань інформую, що обґрунтування технічних та якісних характеристики предмета закупівлі, розміру витрат, визначені у відповідному додатку до тендерної документації та встановлені згідно до вимог і положень нормативних і виробничих документів”, – йдеться у відповіді аудиторам директора КП “Парки Херсона” Сергія Данилова. 

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію спортивного майданчику в парку “Херсонська фортеця” провели вже після того, як роботи були виконані. А КП “Парки Херсона”, за результатами торгів, підписали договір на майже 6,5 млн гривень з компанією ТОВ “Одесміськбуд”. Самі ж роботи виконувала фірма “Поділюкс-Південь”, яка тендер програла. 

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!