Події

Державна зрада: СБУ проводить обшук в “Укроборонпромі”

Державна зрада: СБУ проводить обшук в “Укроборонпромі”

Окрім заяв про ліквідацію концерну, перший день правління Гусєва в “Укроборонпромі” відзначився обшуком Служби безпеки України. Прес-службі СБУ заявили, що процесуальні дії проводяться в рамках кримінального провадження, яке було відкрито за статтею “Державна зрада”.

Обшук також йде в службових приміщеннях державної компанії “Укрспецекспорт” та одній з іноземних структур. Якій саме, не повідомляється.

“Процесуальні заходи здійснюються у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України з метою документування фактів можливої причетності службових осіб до проведення діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії на шкоду обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України”, – зазначили в СБУ.

Слідство виявило протиправну діяльність “Укрспецекспорту” — штучне залучення іноземної компанії-посередника, що призвело до можливої втрати Україною ринків озброєння в країнах азійського регіону, створення перешкод для укладання нових зовнішньоекономічних контрактів та гальмування виконання чинних контрактів.

“За попередніми оцінками, нанесена шкода державним інтересам складає близько 100 мільйонів доларів США”, – повідомили в Службі безпеки.

На сайті Укроборонпрому повідомили, що працівники концерну та державної компанії максимально сприяють слідчим діям правоохоронців, та працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Володимир Зеленський звільнив Юрія Гусєва з Херсонської обладміністрації та призначив його гендиректором “Укроборонпрому”. Новий очільник концерну на першій прес-конференції заявив про початок реформи, ліквідацію “Укроборонпрому” та створення холдингу “Оборонні системи України”.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!