ГрошіОбласть

Двоє херсонських нардепів від “Слуги народу” отримали по майже 200 тисяч гривень компенсації за житло

Народні депутати від фракції “Слуга народу”, які представляють в парламенті Херсонщину, Павло Павліш та Олексій Ковальов отримали по 79,3 тисячі гривень компенсації за оренду житла в Києві. Відповідні відомості оприлюднені на сайті Верховної Ради України. Обранці отримали кошти за період вересень-грудень 2020 року.

Подібні компенсації херсонські “слуги народу” отримували регулярно протягом всього минулого року.

на фото: Олексій Ковальов

Так, за інформацією, що оприлюднена управлінням справами ВРУ, за рік Олексій Ковальов отримав з бюджету 192,2 тисячі гривень житлових виплат. Його колега по фракції Павло Павліш — 172,7 тисячі гривень.

Не отримували компенсацій у 2020-му Вікторія Вагнєр (183 округ), Володимир Іванов (185 округ) та Ігор Колихаєв (184 округ). Інформації щодо виплат за січень цього року на сайті парламенту немає.

на фото: Павло Павліш

Додамо, що Павліш та Ковальов є мільйонерами, про що вказано в їхніх деклараціях за 2019 рік. Річний дохід Павліша тоді склав близько 234 тисяч гривень, а збереження — 990 тисяч гривень, 240 тисяч доларів та 95 тисяч євро.

Олексій Ковальов за 2019 рік задекларував більше 3,3 млн гривень доходу та 4 мільйона гривень готівкових збережень. Окрім цього, нардеп зберігав 50 тисяч доларів готівкою та 51,3 тис гривень на банківському рахунку. В банку також Ковальов тоді вказав 255 тисяч гривень. Декларацій за минулий рік до НАЗК обидва нардепи поки не подали.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!