ГрошіХерсон

Директор “Херсонелектротрансу” заявив про підвищення вартості проїзду в тролейбусах

Директор КП “Херсонелектротранс” та депутат міськради від “Опозиційної платформи – За життя” Ігор Житченко заявив про перегляд ціни на проїзд в тролейбусах. За його словами, вартість квитка може змінитися вже у другому півріччі цього року.

Зазначимо, що про перегляд тарифу йшла мова ще у 2019 році під час роботи над залученням кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. В офіційних звітах було вказано, що вартість проїзду в тролейбусах буде підвищена до 4 грн після придбання нової техніки.

Ігор Житченко також зазначив, що планується створення єдиної диспетчерської служби для обслуговування всього міського громадського транспорту та впровадження системи електронних квитків. Щоправда, мова про це йдеться кожного року, але справа від слів до реальних дій так і не дійшла.

Варто додати, що раніше працівники “Херсонелектротрансу” написали колективне звернення до міського голови Ігоря Колихаєва де заявили про нестерпні умови роботи, низьку зарплату та свавілля керівництва комунального підприємства.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!