ГоловнеГрошіНовиниХерсон

Директор КП “Херсонтеплоенерго” збільшив свої статки за рік

Директор КП “Херсонтеплоенерго” та депутат Херсонської міськради від фракції “Слуга народу” Сергій Харченко збільшив свої статки. Його декларація за минулий 2020 рік оприлюднена на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції.

За 2020-й Харченко не придбав нового рухомого або нерухомого майна. Натомість, у нього з’явилися додаткові валютні заощадження. За рік депутат та директор комунального підприємства зміг накопичити 9150 доларів (більше 250 тисяч гривень) та 20 тисяч гривень.

Окремо варто відзначити зарплату Харченка на посаді директора “Херсонтеплоенерго” — 413 тисяч гривень. Або майже 35 тисяч гривень щомісяця. І це при тому, що ситуація на комунальному підприємстві минулого року з виплатою зарплат була вкрай важка. Працівники “Херсонтеплоенерго” протягом декількох місяців не отримували кошти, через що погрожували владі зірвати початок опалювального сезону. Погасити заборгованість вдалося лише наприкінці минулого року, взявши позику, дозвіл на що дали депутати міськради ще у жовтні.

Читайте також: Директор збиткового “Херсонтеплоенерго” заводить комунальне підприємство в кредитну кабалу

Загалом Сергій Харченко зберігає готівкою більше 270 тисяч гривень та 19150 доларів (531,5 тисяч гривень). Ще 30 тисяч гривень та 36200 доларів (більше 1 млн гривень) депутат позичив третім особам.

Для порівняння, у декларації за 2017 рік Сергій Харченко (тоді директор КП “Дніпровський”) вказано лише 185 тисяч гривень заощаджень та 28200 доларів, позичених третім особам кошти. За три роки його статки (у гривні) зросли на більше 600 тисяч гривень. Позики — на 222 тисячі гривень.

Нагадаємо, що журналісти виявили спільний бізнес Сергія Харченко та народного депутата Олексія Ковальова у Голій Пристані та їхні компанії, які фігурують у кримінальних справах за фактом розкрадання коштів бюджету Херсона.

Читайте також: Бізнес херсонських “слуг народу”: теплиці та кримінальна справа

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!