ПолітикаХерсон

Директора “Херсонкомунтранссервісу” намагаються звільнити з посади

Директора “Херсонкомунтранссервісу” намагаються звільнити з посади

Павла Ткаченко намагаються звільнити з посади директора КП “Херсонкомунтранссервіс”. За інформацією місцевих видань та телеграм-каналів, відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Колихаєв.

Щоб уникнути швидкого звільнення, Павло Ткаченко різко пішов на лікарняний. Але побачили його на тренінгу, який проводив член виконкому та команди Колихаєва “Нам тут жити” Юрія Погребного. Місцеві активісти та журналісти вважають, що таким чином поки директор “ХКТС” намагається зберегти посаду.

Про це й натякає допис Погребного у соцмережах, де він зазначає, що такі тренінги допоможуть чинним чиновникам виконкому та міськради “реанімуватися”. Додамо, що після парламентських виборів, коли Юрій Погребний працював в штабі “Слуги народу”, обіцяв учасникам своїх тренінгів 100-відсоткове працевлаштування у владних кабінетах каденції “Зе-команди”. Щоправда, потрапити такі “нові обличчя” до влади не змогли.

А здесь, посмотрите какие красавицы и красавцы. Будем реанимировать (тех, кто этого хочет)

Юрій погребний

Павло Ткаченко – колишній працівник СБУ. Балотувався до парламенту та міської ради. Під час місцевих виборів відзначився розміщенням агітації на користь партії “Херсонці” в комунальному транспорті. В ЗМІ його прозвали “протеже Наталі Молнар”. За наявною інформацією, саме ця чиновниця пролобіювала призначення Ткаченко на посаду директора “ХКТС” під час каденції міського голови Володимира Миколаєнко.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!