Агентство нерухомості "Изумруд"
Блоги

Екс-меру Херсона загрожує до 5 років в’язниці за недбалість

6 липня відбудеться судове засідання у справі екс-мера Херсона Володимира Миколаєнко. Про це стало відомо з розкладу судових засідань Херсонського міського суду.
Нагадаємо, що через службову недбалість екс-мера, згідно з матеріалами справи, міському бюджету було завдано збитків на суму понад 250 тисяч гривень.

Слідство встановило, що обвинувачений виявив недбалість, коли не забезпечив перевірку робіт, пов’язаних c виконанням договору по установці ліцензійних програм. По суті, Володимир Миколаєнко затвердив акти наданих послуг, які не були надані. Така дія спричинила збитки для бюджету Херсона на суму у 260 тисяч гривень.
Якщо вина колишнього мера буде доведена, то йому загрожує покарання у
у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років c позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів громадян..

Відзначимо, що в той же день, в тому ж суді буде слухання ще однієї справи проти опальної чиновниці Херсонської міської ради Аліси Вербітской.

Сташенко Ірина

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!