ГрошіКриміналОбласть

Екс-очільника міста Олешки допитали правоохоронці в рамках провадження за фактом корупції на майже мільйон гривень

Привласнення бюджетних коштів під час реконструкцію стадіону “Старт” в Олешках розслідують правоохоронці. За даними слідства, підрядник ТОВ “Будівельний індустріал” міг “відмити” 823 тисячі гривень протягом 2018 року, вказуючи в акти виконаних робіт недостовірні відомості.

Підозру отримав директор компанії-підрядника. В рамках кримінального провадження було допитано директора КП “Олешки-спорт”, який зазначив, що до початку 2019 року роботи з реконструкції не були завершені в повному обсязі. Але він не знає, хто саме ними займався.

Про те, що роботи виконані не всі знали й представники Олешківської міськради, які постійно відвідували “Старт” та контролювали проведення робіт. Зокрема, й вже екс-очільник міста Дмитро Воронов, якого також допитали правоохоронці.

“Показаннями ОСОБА_6 , який показав, що у 2018 році він обіймав посаду міського голови м.Олешки. Для реконструкції стадіону «Старт» в м. Олешки було проведено тендер та укладено договори підряду з ТОВ «Будівельний індустріал». Роботи почали виконувати у жовтні 2018 року, після отримання підрядником авансового платежу на суму біля 2 млн грн. В подальшому він часто відвідував будівельний майданчик, контролював хід виконання робіт. Акти приймання виконаних робіт щодо реконструкції трибун стадіону він підписував лише після їх візування інженером з технічного нагляду ОСОБА_7 , після чого кошти перераховувалися виконавцю робіт”, – вказано в судовій ухвалі.

Наразі слідство триває. Суд ухвалив продовжити термін розслідування провадження до 16 квітня.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!