Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеНовиниПолітикаХерсон

Екс-радник Колихаєва з російським паспортом буде контролювати будівництво сміттєпереробного заводу у Херсоні

Скандальний екс-радник міського голови Ігоря Колихаєва Борис Вейшторт буде контролювати реалізацію проекту будівництва сміттєпереробного заводу у Херсоні. Він значиться підписантом в ТОВ “Херсонський завод з переробки відходів”, яке створили раніше ТОВ “Німецько-українське підприємство “БІТ” та КП “Херсонський міський центр земельно-майнових відносин”. Відповідна інформація вказана в аналітичній системі “Youcontrol”.

Більше того, створена під будівництво заводу компанія зареєстрована на номер телефону, який значиться за ФОП Борис Вейшторт, його громадською організацією “ПМО “Крим — це Україна” та ТОВ “ЮССІ”. Додамо, що директором компанії “Херсонський завод з переробки відходів” є директор фірми “БІТ” Ігор Трушенко.

За інформацією місцевих ЗМІ, Борис Вейшторт має російський паспорт, отриманий у анексованому РФ Криму. Екс-радник Колихаєва визнав окупацію півострова, з 2015 року як суб’єкт Російської Федерації активно вів бізнес в Криму. Вейшторта пов’язують з будівництвом так званого “Керченського мосту”. В 2018 році він навіть розповідав радіо Міноборони РФ “Звєзда” про “Кримський мост” та його успішне будівництво.

Активна проросійська позиція Бориса Вейшторта не стала на заваді успішній кар’єрі у Херсонській міськраді. У листопаді минулого року міський голова Херсона призначив його своїм радником. Де-факто Вейшторт залишився радником очільника міста, повідомляють місцеві видання.

У лютому цього року депутати міськради, члени фракції “Європейська солідарність” подали до Служби безпеки заяву щодо перевірки діяльності Бориса Вейшторта. Доля цієї заяви наразі невідома.

Додамо, що “бюджетна” депутатська комісія відмовилися виділити 8 мільйонів гривень на фінансування проектних робіт щодо будівництва сміттєпереробного заводу у Херсоні. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. На думку членів комісії, фінансувати розробку проекту будівництва має інвестор — ТОВ “Німецько-українське підприємство “БІТ”. Депутати зауважили, що місто вже надало земельну ділянку під завод, що є вагомим внеском до статутного капіталу.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!