ПодіїПолітикаХерсон

Фігурантка корупційного скандалу очолила новий департамент Херсонської міськради

Департамент міського господарства Херсонської міськради очолила Тетяна Серогодська. Про це повідомляє прес-служба ради. Відповідне розпорядження було підписано головою Херсона Ігорем Колихаєвим 27 квітня.

Раніше Сегородська займала посаду начальника відділу енергоефективності управління енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності департаменту міського господарства. Вона також є депутаткою Олешківської міськради від партії “УДАР Віталія Кличка”. Як повідомляє сайт Херсонської міськради, Тетяна Серогодська виграла конкурс на посаду директора Департаменту міського господарства.

Чиновниця до 2020 року працювала першим заступником міського голови Олешок, під час каденції Дмитра Воронова. Серогодська стала фігуранткою корупційного скандалу. У 2019 році Держаудитслужба виявила мільйонні порушення в Олешківській міськраді. Аудитори склали протокол про адмінпорушення на Серогодську, однак вона не прибула для його підписання. Матеріали перевірки аудиторів були передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що раніше з Херсона до Олешківської міськради перейшла Наталя Бєр-Тамоєва (Молнар). Наразі вона відповідає за благоустрій в Олешках.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!