ПолітикаХерсон

Фракції “Слуга народу” та “ОПЗЖ” проігнорували позачергову сесію Херсонської міськради

Через відсутність кворуму сьогоднішня позачергова сесія Херсонської міськради не відбулася. Нагадаємо, що на це засідання виносилось питання щодо подолання вето Ігоря Колихаєва на рішення про включення до складу виконкому Романа Медведєва – директора ГО “Російський культурний центр”.

Його кандидатуру запропонували члени фракції “Слуга народу”, членом якої Андрій Медведєв – син очільника проросійської громадської організації. Сама ж фракція в повному складі проігнорувала сьогоднішню сесію. Для кворуму не вистачило й депутатів від “ОПЗЖ”.

Додамо, сьогодні на сайті Херсонської міськради оприлюднили проект рішення про зміни у складі виконавчого комітету. Туди вже претендують депутатка Корабельної райради від “Нам тут жити” та кандидатка на посаду старости Комишан Катерина Рогова, заступника Зеленівського селищного голови Олексій Уманський, кандидати на посади старост Антонівки, Наддніпрянського та Степанівки Володимир Голобородько, Олег Кіцун та Олександр Ярковий. Вочевидь цей проект рішення буде розглянуто на лютневій черговій сесії Херсонської міськради.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!