Агентство нерухомості "Изумруд"
Блоги

Ганьба або неповага.

Шкільний ажіотаж

Ще не вщухає ажіотаж навколо шкільного харчування і тендерів. Скільки часу і зусиль було поставлено на створення нормального харчування в школах. Але Ми бачимо що у нас постійно фігурує тільки один депутат з минулої каденції. І зумівши пройти в депутати на другий термін. Як би там не казали хто. Але у депутата щодо забезпечення харчуванням шкільних закладів дуже тісний зв’язок в багатьма бенефіціарами. Це тільки частина того що ми можемо побачити З відкритих публічних джерел. Як всі вже знають що працює кілька людей. І хто кому доводиться вже давно всім відомо. Далі ми знаходимо оформлений ФОП який навіть не в стадії закриття. І уважно дивимося Зазначений прямокутник. Там написані ще 6 об’єктів які мають пряме відношення до цього основного ФОПа

Відкриваючи ці 6 об’єктів. Ми бачимо їх 9. Висновок напрошується сам собою. Ну а далі вже всім давно ясно що документи нам за останні роки довелося збирати. Так що думаю що документів буде багато в цьому ланцюзі. І всі вони ведуть тільки до однієї особи. До депутата минулої каденції.

Ірина Сташенко

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!