Агентство нерухомості "Изумруд"
АналітикаГоловнеПолітикаХерсон

Гниле харчування: влада Херсона звинувачує у скандалі Олену Зеленську, телеканал 1+1 та Держпродспоживслужбу

Замість адекватної реакції на скандал зі шкільним харчуванням, влада Херсона почала шукати “крайніх”. Ними виявилися херсонська Держпродспоживслужба, телеканал 1+1 та навіть дружина Президента України Олена Зеленська, яка виступила ініціатором змін у шкільних меню, а не оператори харчоблоків (“Сервіс Гранд” та “Базисторг”). Такий висновок робимо з публікації на сайті міської ради, яка з’явилася вчора.

Подробиці скандалу: Гниле меню: компанії депутатки Херсонської міськради втрапити у черговий скандал (відео)

В статті “Як годуватимуть херсонських дітей з вересня, або Чим скінчився «харчовий скандал»?”, автором якої зазначена прес-служба Херсонської міської ради, звинувачують з замовності сюжету саме всеукраїнський телеканал, який показав реальний стан харчоблоків, де за результатами тендеру працюють компанії, пов’язані з депутаткої Іриною Ценкер та іншими чиновниками, яких вже встигли назвати “тендерною мафією”. Не обійшлося без претензій й до Марини Малахової — заступниці начальника облуправління Держпродспоживслужби, яка, на думку авторів публікації, “допомогла” журналістам з Києва.

“У березні-квітні поточного року працювали комісії, що обстежували стан закладів освіти, в тому числі й харчоблоки. В паспортах обстеження є підпис заступника начальника Херсонського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Марини Малахової. Себто представниці Держпродспоживслужби достеменно було відомо, які школи в якому стані знаходяться. І коли на замовлення всеукраїнського каналу треба було показати злидні й убогість шкільних харчоблоків, журналісти разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби точно знали, куди їхати”, – вказано в статті на сайті міськради.

Читайте також: “Листів від Держпродспоживслужби не було”: заступник очільника Херсона збрехав щодо скандального оператора шкільних харчоблоків?

А замовником скандалу, виявляється, є Олена Зеленська. Щонайменше, так вважають херсонські чиновники. На сайті міськради пишуть, що 1+1 заздалегідь “почав відпрацьовувати” питання щодо реформування харчування у школах та боротьбу з “тендерною мафією”.

“Не всі школи готові вводити нові правила через те, що роками нехтували навіть санітарними нормами в їдальнях. Зеленська запевняє, що з харчовою «мафією» боротимуться. Так пише одне з авторитетних українських видань, посилаючись на дружину Президента. Вона ж зазначає: в першу чергу стежити за умовами в школі та якістю харчування повинні батьки. Якщо їх щось не влаштовує, вважає пані Зеленська, потрібно звертатися спочатку до директора закладу, потім до засновника, потім до Держпродспоживслужби. Останні й почали відпрацьовувати це питання заздалегідь”, – пише прес-служба Херсонської міськради.

Не забула прес-служба похвалити школи, написавши: “Хоча, між тим, як ми вже знаємо, в Херсоні більшість навчальних закладів перебувають у дуже гарному стані. Але то було не цікаво”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонська міськрада в авральному режимі намагається спростувати скандал зі шкільним харчуванням

Більше того, в.о. заступника міського голови Сергій Циганок нещодавно заявив про те, що з приходом до харчоблоків шкіл компанії “Базисторг”, яка стала фігурантом скандалу, якість харчування дітей підвищилася. І тут виникає питання, якщо підроблений сир, 10-денний хліб на столах школярів, антисанітарія на кухнях — це підвищення якості, то що ж було раніше?

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!