Голова Херсонської ОДА підтвердив можливість переходу в Укроборонпром

Сьогодні Юрій Гусєв на своїй сторінці в соцмережах прокоментував інформацію про можливе його призначення на посаду директора Укроборонпрому. Він частково підтвердив, що проходив співбесіду з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Вже наголошував багато разів про те, що я є частиною команди Президента України Володимира Зеленського і саме він визначає моє місце роботи. Так, ми дійсно кілька разів обговорювали з Главою держави питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі, під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області”, – заявив Гусєв.

Нагадаємо, що раніше джерела в Офісі Президента повідомили, що Гусєв пройшов у Зеленського співбесіду на посаду голови державного концерну Укроборонпром, але остаточного рішення ще не прийнято. Інші учасники співбесіди виступили проти призначення Юрія Гусєва.

ОНОВЛЕНО: Як повідомив у соцмережах колишній депутат міськради Віталій Богданов, на завтрашньому засіданні Кабінету міністрів буде погоджена кандидатура Юрія Гусєв на посаду гендиректора Укроборонпрому. Однак, указ Володимира Зеленського про звільнення голови Херсонської ОДА очікують вже сьогодні.

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *