ПодіїПолітикаХерсон

Голова Херсонської ОДА представив нових заступників

Сьогодні офіційно представили нових заступників голови Херсонської облдержадміністрації. Ними стали Андрій Шибаєв та Микола Якименко. Представлення відбулося під час селекторної наради в ОДА.

Андрій Шибаєв очолював апарат обласної державної адміністрації. На посаді заступника голови ОДА він займатиметься питаннями соціально-гуманітарної політики. Зазначимо, що Шибаєв є досвідченим чиновником. З 2004 року він перебуває на державній службі. 

Як вказано у декларації, чиновник також був робітником на підприємстві ТОВ “Корн фудз інтернешнл”, яке належить родині нардепа Ігоря Молотка. Обранець відомий голосуванням за “диктаторські закони Януковича” 16 січня 2014 року.

Микола Якименко на посаді заступника голови облдержадміністрації буде відповідати за питання внутрішньої та інформаційної політики, розвитку архівної справи, залучення інвестицій, розвитку туризму і курортів та інформаційних технологій. Перед цим призначенням він працював начальником управління інформаційних технологій.

Раніше чиновників було погоджено членами Кабінету міністрів. Заступниками Сергія Козира залишаються Дмитро Бутрій та Вадим Чабан.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!