ГрошіОбласть

Голова Херсонської ОДА заявив про збільшення доходів до бюджету на наступний рік

Голова Херсонської ОДА заявив про збільшення доходів до бюджету на наступний рік

У Херсонській обладміністрації погодили проект рішення облради про бюджет на наступний рік. Про це сьогодні заявив Юрій Гусєв під час брифінгу. За його словами, при формуванні бюджету 2021 було враховано підвищення мінімальної зарплати та кошти на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Гусєв зауважив, що наступного року передбачається збільшення обсягу власних доходів загального фонду бюджету області до 872 млн гривень. За рахунок чого це відбудеться, очільник ОДА не зазначив.

“Маю надію, що вже скоро засіданням обласної ради, у грудні буде розглянуто бюджет області, в якому передбачено і підвищення мінімальної зарплати в два етапи, і передбачені кошти на протидію поширення COVID-19”, – зазначив Юрій Гусєв.

Варто нагадати, що обласна територіальна виборча комісія поки не вирішила питання призначення першої сесії облради. Наразі окружний суд поставив крапку в підрахунку голосів виборців, не задовільнивши позов партій “Наш край”, “Нам тут жити” та “Батьківщина”, які намагалися оскаржити рішення ТВК про встановлення результатів виборів. На порталі ЦВК вже оприлюднено списки майбутніх депутатів.

Найбільше мандатів отримала партія “Опозиційна платформа — За життя” — 15. 13 представників “Нам тут жити” буде в новій каденції. До облради також потрапили висуванці від “Слуги народу” (11), “Європейська солідарність” (7), “Наш край” (7), “Батьківщина” (6) та “Блок Володимира Сальдо” (5).

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!