Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіНовиниОбластьПолітика

Грошей немає: Рищук прокоментував закриття комунальної стоматологічної поліклініки в Олешках

Голова Олешківської громади Євген Рищук прокоментував ліквідацію комунальної стоматологічної поліклініки. Відповідний допис на його сторінці в соцмережах з’явився вчора ввечері після публікацій відповідного проекту рішення міськради в ЗМІ.

За словами Рищука, рекомендувала ліквідувати КНП “Олешківська міська стоматологічна поліклініка” спостережна рада медзакладу. Пов’язано закриття комунальної стоматології з боргами. Очільник Олешок зазначив, що наразі заборгованість поліклініки по зарплаті та медпрепаратам складає близько 2 мільйонів гривень. До кінця року ця сума складе 6 млн гривень.

“Рахуйте самі: фонд зарплати працівників на місяць складає 500 тисяч гривень, фонд зарплати лише керівного складу — 180 тисяч гривень. Рішення про ліквідацію юрособи буде прийнято на найближчій сесії міськради. Процес ліквідації триватиме 3 місяці. Протягом цього часу поліклініка буде працювати в штатному режимі, при умові, що ніхто не налаштований влаштувати саботаж”, – написав Рищук.

Міський голова зазначив, що після ліквідації стоматологічної поліклініки відділення стоматології працюватиме в Центральній міській лікарні, куди перейде частина лікарів.

“Таким чином ми зможемо забезпечити доступні стоматпослуги жителям Олешківської ОТГ в Центральній лікарні, не витрачаючи мільйони. Важливо розуміти: реформа децентралізації змушує всіх нас рахувати гроші громади”, – зазначив Євген Рищук.

Незважаючи на коментар міського голови, залишається відкритим питання щодо будівлі поліклініки. Раніше з’явилася інформація про те, що приміщення віддадуть під приватну клініку на умовах оренди чи приватизації. І більше викликає подив щодо фрази “рахувати гроші громади”. Адже в бюджеті Олешок протягом року знаходиться по 1,5 мільйона гривень на ремонти кабінетів в будівлях міської ради для тамтешніх чиновників, про що кажуть рішення депутатів та договори з підрядниками на порталі державних закупівель.

Нагадаємо, що проект рішення про ліквідацію КНП “Олешківська міська стоматологічна лікарня” виноситься на позачергове засідання сесії міськради, яке призначене на 5 серпня.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!