Агентство нерухомості "Изумруд"
ГоловнеГрошіХерсон

Гроші під матрацом: скільки готівки зберігає керівництво Херсона (інфографіка)

Від мільйонів гривень “під матрацом” до 3 тисяч гривень доходу на місяць. Саме так кардинально різняться статки керівництва Херсона — від міського голови Ігоря Колихаєва до керівника апарату міськради Максима Кондратенко. “Newtime Херсон” подивився скільки готівки мають херсонські вищі чиновники.

Багаті керманичі

Не секрет, що міський голова Ігор Колихаєв є людиною небідною. Раніше очільник Херсона очолив рейтинг найбільших мерів-землевласників. Він задекларував 21 земельну ділянку загальною площею 106 гектарів. Все добре в Колихаєва і з коштами. Його річних дохід складає не один мільйон гривень. А в декларації за 2020 рік вказано, що готівкою міський голова зберігає 3,75 млн гривень иа більше 800 тисяч доларів.

Ще одним багатієм у владних кабінетах Херсонської міськради є в.о. заступника міського голови та депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Юрій Стельмашенко. У 2020 році він задекларував більше 4 млн гривень доходу. Лише більше 3 мільйонів — зарплата в компанії “Віндкрафт Каланчак” відомого бізнесмена Карла Стурена.

Вкладає Стельмашенко кошти в автомобілі. Минулого року він придбав їх 3. Також чиновник дає гроші своїй партії “ОПЗЖ”. В 2020 році він зробив внесок на користь обласного осередку політсили на суму 300 тисяч гривень. В залишку Юрій Стельмашенко задекларував півмільйона гривень готівкових заощаджень, та близько 300 тисяч гривень на банківських рахунках.

Третім херсонським чиновником, який має готівкові активи, став заступник міського голови Володимир Пепель. Він задекларував 186 тисяч гривень, 30,5 тисяч доларів та 6200 євро. Половина цих статків з’явилася у Пепеля після 2017 року. Тобто після звільнення з КП “Херсонтеплоенерго”, де він займав посаду директора. Після цього Володимир Пепель працював в компанії олігарха Вадима Новинського “Смарт мерітайм груп”.

Заступниця Колихаєва — колишня заступниця голови Херсонської облради Оксана Рукавішнікова вказала в декларації 28 тисяч доларів США готівкою. В банках чиновниця зберігає загалом більше 450 тисяч гривень.

Живуть на зарплату

З декларацій двох заступників міського голови — Олександра Лук’яненко та Сергія Циганка можна зробити висновок, що чиновники живуть лише на зарплату. Вони не задекларували жодних коштів готівкою чи на банківських рахунків.

Минулого року Олександр Лук’яненко заробив на посаді секретаря Новокаховської міськради трохи більше 400 тисяч гривень. А ось його дружина — близько 900 тисяч гривень. Це доходи від підприємницької діяльності, зазначено в декларації.

На зарплату дружини, судячи з доходів, живе колишній прокурор, а нині заступник Колихаєва, Сергій Циганок. В його декларації за минулий рік вказано лише майже 92 тисячі гривень зарплати від Херсонського державного університету. Дружина чиновника заробила більше півмільйона гривень.

До розряду чиновників, що живуть лише на зарплату, відносимо керівника апарату міської ради Максима Кондратенко. В його декларації також немає жодних збережень. Лише зарплата керівника апарату облради — близько 780 тисяч гривень.

Криптовалюта та фунти

Окремо варто відзначити заступника міського голови Херсона Романа Головню. В його декларації окрім готівки у гривні (1,8 млн грн), доларах (40 000) та євро (62 000), вказані збереження у фунтах стерлінгів — 12 тисяч.

Головня є єдиним з усіх заступників міського голови, який вклав гроші в криптовалюту. Він задекларував bitcoin та etherium на загальну суму близько 1,4 млн гривень. Також Роман Головня зберігає 120 тисяч гривень на банківському рахунку. Дохід чиновника минулого року склав більше мільйона гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!