Гроші

Гусєв отримав за місяць більше 700 тисяч гривень зарплати на посаді директора “Укроборонпрому”

Місячну зарплату майже в 703 тисячі гривень задекларував генеральний директор державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв. Таку суму він вказав у своїй декларації, поданій 9 лютого, повідомляє видання “Новий день“.

“Це зарплата з урахуванням поставлених мені Наглядовою радою концерну на початку грудня завдань. Вона формується з кількох частин: власне, зарплати разом із податками — 398 тис. грн та виплати за досягнення відповідних показників. Тобто, біля 300 тис. грн становили бонуси. За що саме? За запуск нової структури “Укроборонпрому” і виконання державного замовлення. Всі ці завдання Наглядової ради мені вдалося виконати менше ніж за місяць після призначення”, — прокоментував Юрій Гусєв у програмі “Мокрик По Живому”.

Також він розповів, що нині “Укроборонпром” є прибутковим концерном. Проте підприємства, які до нього входять, нагенерували збитків майже на 14 млрд грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гусєв вирішив оцінювати ефективність роботи працівників “Укроборонпрому” кількістю прочитаних книжок

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду очільника “Укроборонпрому” колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва. На першій прес-конференції він заявив про те, що концерт буде ліквідовано наступного року в рамках реформи оборонно-промислово комплексу. На базі “Укроборонпрому” будуть створені державні холдинги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реформа Гусєва в «Укроборонпромі» відкриває можливість для фактичної приватизації підприємств оборонного комплексу

Раніше “Newtime Херсон” повідомляв про закупівлю “Укроборонпромом” кави та чаю на суму майже 400 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!