Події

Гусєв вирішив оцінювати ефективність роботи працівників “Укроборонпрому” кількістю прочитаних книжок

Гусєв вирішив оцінювати ефективність роботи працівників “Укроборонпрому” кількістю прочитаних книжок

Гендиректор державного концерну “Укроборонпром” започаткував нову реформу. Щоправда, вона не стосується підвищення обороноздатності держави.

Як повідомляє офіційний сайт концерну, відтепер кількість прочитаних книг стане одним з обов’язкових показників ефективності для співробітників “Укроборонпрому”. Про це заявив Юрій Гусєв під час відкриття стенду для буккросингу.

“В Концерні впроваджується система KPI – і саме читання книжок має стати одним з ключових показників ефективності для нас. Вірю, це допоможе нашій команді досягати більшого”, – зазначив Юрій Гусєв

Раніше “Newtime Херсон” повідомляв про закупівлю “Укроборонпромом” кави та чаю на суму майже 400 тисяч гривень. Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду очільника “Укроборонпрому” колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва. На першій прес-конференції він заявив про те, що концерт буде ліквідовано наступного року в рамках реформи оборонно-промислово комплексу. На базі “Укроборонпрому” будуть створені державні холдинги.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!