Агентство нерухомості "Изумруд"
АналітикаХерсон

Херсон зайняв останнє місце в рейтингу українських міст

За результатами щорічного Українського муніципального опитування, що його проводить Міжнародний республіканський інститут (МРІ), Херсон опинився в аутсайдерах. Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на НВ.

Рейтинг формувався шляхом оцінювання міст за такими параметрами: стан тротуарів, збір сміття, транспортна інфраструктура, громадський транспорт, дороги, заклади культури, публічні парки та сквери, двори та прибудинкові території, діяльність поліції, екологія, навколишнє середовище, паркування.

Загалом враховувалися 22 одиниці виміру якості життя у місті з оцінками від 1 до 5 білів. Лідер рейтингу – Вінниця із середнім рейтинговим показником – 3,6, одразу п’ять міст отримали 3,3 бали: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь.

Глобальний рейтинг міст України

Херсон став аутсайдером рейтингу із середнім балом – 2,75. А оцінка такого показника як стан доріг у Херсоні – найнижчий з усіх окремих рейтингових показників міст-учасників – 1,8. Таку ж оцінку по цьому параметру отримало лише місто Чернівці – володар передостаннього місця.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!