ПодіїПолітика

Херсонці зібралися перекривати Антонівський міст та пікетувати обласну раду

Херсонці зібралися перекривати Антонівський міст та пікетувати обласну раду

Ряд херсонських активістів заявили про початок “тарифного майдану” на фоні загального обурення підняттям тарифів на комунальні послуги. Після черги пікетів під міськими радами області та обласної ради готується нова акція.

Як заявив в соцмережах один з координаторів “тарифного майдану” Олександр Базилев, сьогодні, 18 січня, планується черговий пікет під обласною радою та перекриття Антонівського мосту. Початок планується о 12:00.

Плани щодо нової акції дещо розділили думки містян. Одні “тарифний майдан” підтримують. Інші називають акцію маніпулюванням думкою громадськості та штучне підбурювання населення. Зокрема, таку думку висловила в соцмережах депутатка Херсонської міськради від “Європейської солідарності” Оксана Погомій.

Вона зазначила, що питання тарифів регулює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Місцева влада лише може прийняти звернення до Президента та очільника Кабміну.

“Ті хто завтра очолить цей двіж – маніпулятори і вони прекрасно знають що всі тарифи встановлюються НКРЕКП і місцева влада може тільки звернення підписати з вимогами знизити тарифи (що вона і зробила) Чого хочуть перекриттям мосту добитись? Якого резонансу? Завтра в мороз мінус 9 вивести людей і зробити затор на дорогах!”, – пише Погомій в соцмережах.

До слова, депутати Херсонської міськради на позачерговій сесії підтримали звернення до Володимира Зеленського та Дениса Шмигаля щодо врегулювання ситуації з підвищенням тарифів.

“В умовах затяжного карантину, зростання безробіття та рівня бідності населення, падіння економіки додаткові фінансові навантаження на громадян через підвищення тарифів у всіх життєво важливих сферах є неприпустимим. Ще на початку карантину влада України запевняла, що тарифи на комунальні послуги не будуть підвищуватися під час його дії. В цей складний період влада має підтримати бізнес і населення та встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів. Питання зміни тарифів для населення можливо розглядати лише після виходу нашої держави з кризи, відновлення у повному обсязі роботи всіх галузей економіки, стабільної ситуації на ринку праці, зростання рівня доходів і життя громадян”, – йдеться у зверненні.

Відповідний проект рішення також виноситься на позачергову сесію Херсонської обласної ради, яка призначена на 21 січня.

Перший заступник голови облради та керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський (Слуга народу) цього тижня під час “тарифного” мітингу заявив про те, що надійшло 5 проектів рішення звернення до Президента, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра. Один з варіантів, який підтримає більшість у сесійній залі, буде направлено до Зеленського, Шмигаля та Разумкова.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!