ПодіїПолітикаХерсон

“Херсонкомунтранссервіс” захоплюють молодики під керівництвом Павла Макейчика? (оновлено)

Скандал розгортається навколо КП “Херсонкомунтранссервіс”. Сьогодні в соцмережах оприлюднили інформацію, що невідомі молодики під керівництвом колишнього керівника комунального підприємства Павла Макейчика захоплюють адмінбудівлю “ХКТС”. Начебто, він від сьогоднішнього дня розпорядженням міського голови Ігоря Колихаєва призначений на посаду директора.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ: В соцмережах оприлюднили відео захоплення будівлі “Херсонкомунтранссервісу” за участю охоронців Ігоря Колихаєва

Офіційно ця інформація не підтверджена. Тому справжність фото, на якому невідомі молоді люди вибивають двері в будівлі комунального підприємства, підтвердити неможливо. Але призначення Павла Макейчика на посаду директора “ХКТС” є цілком реальним.

Сьогодні приблизно о 5-й годині ранку він подав декларацію кандидата на посаду очільника “Херсонкомунтранссервісу”, де вказав квартиру та житловий будинок у Херсоні. Іншого майна Макейчик не показав, як і збережень. В декларації є лише пенсія, отримана за минулий рік, в розмірі 41,5 тисяч гривень.

Варто нагадати, що раніше Ігор Колихаєв підписав розпорядження про проведення аудиту на КП “ХКТС”, результати якого, ймовірно, стануть підставою для звільнення Павла Ткаченко з посади директора. Останній раніше сам заявив про своє звільнення з посади, однак згодом змінив своє рішення та заявив про наміри керівництва міста та управління транспорту щодо захоплення комунального підприємства.

ОНОВЛЕНО: Інформацію про призначення Павла Макейчика підтвердив радник міського голови та член виконкому Юрій Погрібний. За його словами, Колихаєв підписав відповідне розпорядження. Місцеві ЗМІ повідомляють, що призначення Макейчика в “Херсонкомунтранссервіс” пролобіював саме Юрій Погребний.

Як повідомив у соцмережах громадський діяч Сергій Ільїн, сьогодні Павлу Ткаченко намагалися вручити розпорядження Колихаєва про звільнення його з посади директора КП “ХКТС”. Документ приніс один із заступників міського голови. Однак його на підприємство не пропустили.

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ: В соцмережах оприлюднили відео захоплення будівлі “Херсонкомунтранссервісу” за участю охоронців Ігоря Колихаєва

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!