Агентство нерухомості "Изумруд"
COVID-19ГоловнеНовиниОбласть

Херсонщина перейде в “червону” карантинну зону 

З 15 жовтня Херсонська область переходить до “червоної” карантинної зони. Причина – збільшення кількості нових хворих на коронавірус. За словами в.о. заступника міського голови Херсона Романа Головні, ситуація в обласному центрі вкрай серйозна. 

“Наразі лікарні ім.Тропіних та Карабелеша заповнені на 90%, тому розглядається питання розгортання додаткових ліжок у госпіталі ветеранів війни та у лікарні міста Олешки. У пацієнтів, які перебувають у лікарнях, спостерігається тяжкий перебіг захворювання”, – говорить заступник голови.

На всій території України відчутний дефіцит кисню, що значно ускладнює допомогу хворим.

“Разом з адміністрацією області вирішується питання прямих поставок кисню автоцистернами від заводів на територію Херсонщини. На сьогодні кисню вистачить до понеділка. А також розглядається питання відкриття кисневого складу, що значно пришвидшить поставки містом “, – розповів Роман Головня.

У зв’язку з введенням “червоної” зони у Херсоні розпочався вакцинальний “бум”, черги на отримання вакцини присутні майже на кожному пункті щеплення.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM та Google News
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Теги

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!