ОбластьПодії

Херсонщину накрило смогом: спеціалісти встановлюють причини

Декілька районів Херсонської області накрило смогом з хімічним запахом. Відповідні скарги отримують екологи з учорашнього вечора. У соцмережах навіть з’явилася інформація про пожежу на складі з хімічними речовинами в Олешках, яку сьогодні спростували в обладміністрації.

Влада області заявила про відсутність техногенних аварій з викидом в атмосферу чи на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин, що могли призвести до забруднення навколишнього природного середовища.

“У Верхньорогачицькому, Нижньосірогозькому, Великолепетиському, Горностаївському, Каховському та Бериславському районах наразі здійснюється відбір проб для встановлення біохімічного складу повітря, ґрунту та води”, – зазначили в ОДА.

Наразі встановлюється джерело задимлення в окремих населених пунктах. Над цим працюють пересувна екологічна моніторингова лабораторія та аварійно-рятувальна служба, яка застосувала безпілотний літальний апарат.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Ви заблокували показ реклами

Будь-ласка, додайте наш сайт до виключень блокувальника реклами. Реклама сприяє створенню якісного контенту нашими авторами. Дякуємо!