Херсонська міськрада хоче збільшити видатки на зарплати радникам Колихаєва та працівникам відділу аудитуВидатки на херсонський виконком можуть збільшитися на 14,2 млн гривень. Відповідні зміни до бюджету розглянуть депутати міськради на черговій сесії.

На 6 мільйонів гривень збільшаться видатки на зарплати радників міського голови Ігоря Колихаєва, працівникам новоствореного відділу аудиту, виплати звільненим секретарям сільських та селищних рад, які увійшли до Херсонської територіальної громади. В цю суму також входить виплата компенсації колишньому очільнику юридичного відділу міськради Володимиру Безлюдному за вимушений прогул. Нагадаємо, що таку виплату екс-чиновник має отримати за рішенням суду.

Ще 6,2 млн гривень — видатки на зарплати працівникам виконавчих органів на приєднаних до Херсону територіях. Зростуть видатки на забезпечення діяльності депутатів міськради на майже 130 тисяч грн.

Окремо варто відзначити пункт про видатки на поточний ремонт кабінету №508 в будівлі міської ради. Там планують придбати та встановити сучасний інтерактивний комплекс для засідань депутатських комісій. Обійдеться це бюджету Херсона в 282 тисячі гривень. Інші видатки — сервер для відділу реєстрації проживання, оплата енергоносіїв та діяльність чиновників на приєднаних до міста територіях.

ЧИТАЙТЕ НАС У TELEGRAM
Підписуйтеся на нас у Facebook та Twitter

Поділитися новиною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *